« Svibanj 2024 »

Ovaj mjesec: 2099
Izvrsni rezultati školskih natjecanja
Autor: Darija Benaković, 27. 2. 2023.

Prošloga su tjedna završena sva školska natjecanje za ovu školsku godinu. Naši su se vrijedni učenici uz pomoć svojih mentora natjecali u skoro svim predmetima.

Na natjecanjima su sudjelovala 92 učenika, a neki su se natjecali i u 5 predmeta što zahtjeva veliki trud. Pohvaljujemo sve učenike i mentore koji su se okušali u natjecanjima, jer čak i kada rezultat nije najbolji, učenicima ostaje znanje koje su stekli u pripremi i iskustvo sudjelovanja. Evo pregleda po predmetima:

Matematika: Erin Ferdebar, Ante Živaljić, Laura Kerek – mentorica Edita Lukačević, Iva Kuprešak, Leon Sić, Mateo Zupković, Tena Čošić, Ante Jurković, Matej Kedmenec, Antea Sekulić, Noa Ferdebar, Marija Sauka, Borna Kuđerski, Klara Sabo – mentorica Nevenka Burić, Lovro Žanić, Majda Kalozi, Ivano Cvitković – mentorica Helena Andabaka. Na županijskoj će razini sudjelovati: Lovro Žanić, Iva Kuprešak, Ante Živaljić, Erin Ferdebar i Laura Kerek.

Biologija: Anamaria Kršić, Tena Barta, Ivana Šumiga, Michael Pastulović – mentorica Danijela Velerajter, Leon Sić, Tia Šarić, Ema Šimunović – mentorica Antonija Boras. Na županijsku je razinu pozvana Tia Šarić.

Engleski jezik: Klara Čerina, Ema Skoko, Tena Barta, Ana Bendra, Laura Kerek, Nina Štrus – mentorica Martina Prpa, Iva Kuprešak, Paola Gelo, Dominik Hegeduš, Iva Horvat, Abel Jokić, Ani Ošust, Lucija Stojanović, Matej Šarić, Tia Šarić, Niko Vinković – mentorica Martina Salamon. Na županijskoj razini natjecat će se: Abel Jokić, Iva Kuprešak, Lucija Stojanović, Tia Šarić i Laura Kerek.

Njemački jezik: Klara Čerina, Erin Ferdebar, Anamaria Kršić, Dorotea Kršić, Lorena Pole, Ema Skoko, Filip Vuk – mentorica Tajana Matanović.

Fizika: Erin Ferdebar, Ante Živaljić, Laura Kerek – mentor Toni Hutz. Erin i Ante natjecat će se na županijskoj razini.

Biosigurnost i biozaštita: Franjo Dinješ, Tena Barta, Lorena Pole, Michael Pastulović – mentorica Danijela Velerajter.

Geografija: Ante Živaljić, Abel jokić, Niko Vinković, Antonio Šuvak, Gabriel Ikić, Luka Bataković, Sara Boroš, Ema Mehičić Cindrić, Niko Pole, Petar Sučević, David Šijanović, Ante Jurković, Borna Kuđerski, Vito Marijanov, Ivan Penava, Marko Vitek – mentor Damir Vinković. Na županijskoj razini natjecat će se Ivan Penava.

Hrvatski jezik: Laura Kerek, Anamaria Kršić, Ema Skoko, Lorena Pole, Ivona Marić, Erin Ferdebar – mentorica Vera Ištuk, Tia Šarić, Iva Kuprešak – mentorica Vedrana Žutić.

Kemija: Klara Čerina, Erin Ferdebar. Lorena Pole, Ema Skoko, Filip Vuk, Ante Živaljić, Laura Kerek, Franjo Dinješ, Luka Vitek, Klara Mikloš, Iva Kuprešak, Ani Ošust, Petra Sabo, Ema Šimunović – mentorica Antonija Boras.

Lidrano – scenski izraz – Tia Šarić, Antea Dumendžić, Antea Sekulić, Mija Rambala, Marija Sauka, Korina Veber, Chiara Bello, Lana Ujaković, Klara Sabo – mentorica Vedrana Žutić, Šimun Miličević, David Šijanović, Ivana Šumiga – mentorica Vera Ištuk; literarni izraz – Erin Ferdebar, David Mrkonja, Nera Kalinić – mentorica Vera Ištuk, Majda Kalozi – mentorica Helena Andabaka. Na županijskoj će se smotri predstaviti: Mija Rambala, Tia Šarić, Erin Gerdebar, David Mrkonja i Majda Kalozi.

Likovna kultura – Iva Kuprešak, Iva Horvat, Lucija Stojanović – mentorica Lucija Marić.

Informatika – Filip Vuk, Laura Kerek, Klara Mikloš, Tia Šarić, Niko Vinković, Gabriel Ikić, Lucija Josić, Luka krizmanić, David Vuk, Egon Tomić, Sara Boroš, Ema Mehičić Cindrić, David Šijanović, Šimun Miličević, Jakov Nakić, Nora Peulić, Fran Rogulja, Tena Salamon, Julija Škorić, Kristian Topić, Tena Čošić, Antea Sekulić, Marija Sauka, Borna Kuđerski, Klara Sabo, Antun Raguž, Stela Šikoparija, Korina Veber, Ana Vuk – mentor Goran Sauka. Na županijskom će natjecanju sudjelovati: Antea Sekulić, Tena Salamon, Tia Šarić, Luka Krizmanić, Lucija Josić, Gabriel Ikić i Laura Kerek.

Natjecanje mladih tehničara: Egon Tomić, Ema Mehičić Cindrić, David Šijanović, Leona Kerek, Nina Kostić, Ines Sić, Nikolina Zlatunić, Tena Čošić, Antea Sekulić, Marija Sauka, Klara Sabo, Korina Veber, Ana Vuk, Ivana Damjanović, Melani Skender – mentor Toni Hutz.

Odbojka: Anamaria Kršić, Ema Skoko, Ana Bendra, Nina Štrus, Magdalena Goreta, Ani Ošust, Petra Sabo, Ema Šimunović, Eva Šibalić, Paula Kešnjer, Ivona Marić – mentorica Lucija Konjevod - ostvarile 2. mjesto na županijskom natjecanju.

Futsal: Ante Živaljić, Roko Marinković, Vito Čošić, Marin Mažar, Mateo Zupković, Abel Jokić, Josip Bezjak, Gabriel Ikić, Antonio Šuvak, Niko Milas – mentor Jurica Matanović.

Za neka natjecanja još nije stigla povratna informacija koji učenici će biti pozvani na županijsku razinu.

Svim učenicima i mentorima čestitamo na uloženom trudu, stečenom znanju i ostvarenom uspjehu, a onima koji će se natjecati i na višim razinama želimo da se strpljivo pripremaju i dalje i ostvare što bolji uspjeh. Već sada smo ponosni na sve vas. Sretno!