preskoči na sadržaj

Osnovna škola Mitnica

Login

 

Tražilica
Kalendar
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 2. 2011.

Ukupno: 965701
Ovaj mjesec: 2424
Ovaj tjedan: 295
Danas: 108
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400
 

Ravnateljica

Dubravka Lemac, mag. gl. ped.

 

Stručna služba

Andrijana Miličević, mag. engleskog jezika i mag. pedagogije – stručna suradnica pedagoginja

Una Bilandžija, dipl. psiholog – stručna suradnica psihologinja

Darija Benaković, prof. hrv. jezika i dipl. knjižničar – stručna suradnica knjižničarka

 

Razredna nastava

Senka Horvatić, nastavnik RN - učiteljica 1. a

Sanja Starc, profesor RN - učiteljica 1. b

Jasna Mađarac, profesor RN - učiteljica 2. a

Helena Andabaka, nastavnik RN - učiteljica 2. b

Mirna Vukoja, dipl. učitelj RN - učiteljica 3. a

Đurđica Dinješ, nastavnik RN - učiteljica 3. b

Vesna Jakovljević, nastavnik RN - učiteljica 4. a

Josipa Paun Hujber, nastavnik RN - učiteljica 4. b

Ružica Paić, nastavnik RN - učiteljica 1. razreda PŠ Sotin

Mateja Kunac, mag. prim. educ. - zamjena učiteljice 2./4. razreda PŠ Sotin

Matea Bijelonjić, mag. prim. educ. - učiteljica u produženom boravku 

Tanja Maljevac, mag. prim. educ. - učiteljica u produženom boravku 

 

Predmetna nastava

Jelica Barišić, prof. engleskog jezika i književnosti - učiteljica engleskoga jezika

Antonija Boras, prof. biologije i kemije - učiteljica prirode, biologije i kemije

Nevenka Burić, prof. matematike i informatike - učiteljica matematike

Gordana Cvitanušić, dipl. kateheta - vjeroučiteljica

Toni Hutz, prof. fizike i politehnike - učitelj tehničke kulture i fizike

Drago Iličić, dipl. teolog - vjeroučitelj

Vera Ištuk, prof. hrvatskog jezika i književnosti - učiteljica hrvatskoga jezika

Katarina Kalinić, magistar i edukator filozofije i magistar i edukator povijesti - učiteljica povijesti

Anita Ključik, prof. tjelesne i zdravstvene kulture - učitelj TZK

Lucija Konjevod, prof. tjelesne i zdravstvene kulture - učiteljica TZK

Edita Lukačević, dipl. inženjer matematike - učiteljica matematike

Anica Ljubić, dipl. kateheta - vjeroučiteljica

Dunja Marković, glazbena pedagoginja - učiteljica glazbene kulture

Zdravka Marković Boto, magistar i edukator njemačkog jezika i književnosti - učiteljica njemačkoga jezika

Mia Marušić, prof. likovne kulture - učiteljica likovne kulture

Tajana Matanović, prof. njem. jezika

Martina Prpa, prof. povijesti, engleskog jezika i književnosti - učiteljica engleskog jezika i povijesti

Tena Rak, mag. prim. obr. s pojačanom inf. - učitelj informatike

Martina Salamon, prof. engleskog jezika i književnosti i njemačkog jezika i književnosti - učiteljica engleskog i njemačkog jezika

Goran Sauka, prof. informatike - učitelj informatike

Danijela Velerajter, prof. biologije i kemije - učiteljica biologije i kemije

Damir Vinković, prof. geografije - učitelj geografije

Vedrana Žutić, prof. hrvatskog jezika i književnosti - učiteljica hrvatskoga jezika

 

Tajništvo i računovodstvo

Anita Vukas, mr. iur., tajnica 

Nevenka Đumić, oec., računovotkinja

 

Tehničko osoblje

Biserka Adžaga, NKV - spremačica

Branka Beljo, kuharica - kuharica

Nina Horvat, ekonomski tehničar (frizer) - spremačica

Dino Kalinić, industrijski obrtnik, precizni radnik - domar

Ivanka Hasanović, izrađivač suvremene obuće - kuharica i spremačica

Ivica Hasanović, tehnički crtač, strojogradnja - domar

Slavica Međeši, matematička i informatička škola - spremačica

Mirjana Pšenica, NKV - spremačica

preskoči na navigaciju