Datum objave: 2. srpnja 2024.
Kategorija: Naslovnica

Treća mobilnost na Tenerifima

Započeli smo s trećom mobilnosti Erasmus+ projekt Osigurajmo ETI budućnost: ekologija, tehnologija poučavanja, inkluzija naših učiteljica na Tenerfima.

Učiteljice Jelica Barišić, Matea Karlić Grnja, Antonija Boras i Mateja Kunac kroz tjedan od 1. do 5. srpnja borave na Tenerifima gdje sudjeluju na strukturiranim tečajevima: Inclusion and diversity i Green future.
Prvi dan prošao je u upoznavanju s drugim polaznicima tečajeva i planom aktivnosti. Uspješno smo predstavili našu školu i radove naših učenika.
Sudionicima i edukatorima uručili smo darove koji su rad naših učenika i učitelja škole.
Drugi dio dana iskoristili smo za upoznavanje otoka: Playa de las america, Playa de Troya samo su neke od ljepota koje otok nudi.
Veselimo se narednim danima i aktivnostima koje nas očekuju.

Mateja Kunac, mag. prim. educ.

#erasmus #erasmusekologija #erasmusinkluzija

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content