Datum objave: 2. srpnja 2024.
Kategorija: Naslovnica

Tenerifi – 2. dan

Drugi dan mobilnosti obuhvaćao je niz aktivnosti.

Green future tečaj koji pohađaju učiteljice Mateja Kunac i Antonija Boras bavile su se utjecajem ljudske aktivnosti na okoliš i kako svaki pojedinac može dati svoj osobni doprinos njegovu poboljšanju. U razgovoru s drugim kolegama razmijenili smo ideje o ekološkim projektima koje provodimo s našim učenicima u školama. Druga edukacija Inclusion and diversity koju pohađaju učiteljice Matea Karlić Grnja i Jelica Barišić dan je započela opuštanjem uz jutarnju jogu na plaži. Dan su nastavile nizom zanimljivih aktivnosti koje će učenicima pomoći pri opuštanju i motiviranju za daljnji rad, aktivnosti su idealne za razvoj zajedništva i povezivanja. Slobodno vrijeme ispunile smo daljnjim istraživanjem otoka.
Jelica Barišić, prof. mentor
#erasmus #erasmusekologija #erasmusinkluzija