Datum objave: 18. listopada 2024.
Kategorija: Naslovnica

Održan Zavičajni kviz MH – ZaMaH

Danas, 18. listopada 2024. u prostoru OŠ D. Tadijanovića u Vukovaru, održan je Zavičajni kviz ZaMaH u organizaciji vukovarskog ogranka Matice hrvatske. Natjecatelje je na početku pozdravila ravnateljica Škole i predsjednica Ogranka Lidija Miletić. Sudjelovale su četveročlane ekipe OŠ D. Tadijanovića, OŠ A. Bauera, OŠ N. Andrića, OŠ B. Zadre, OŠ S. Glavaševića, OŠ Bršadin i ekipa naše škole koju su činili učenici 8. b razreda: Jakov Čolak, Tena Salamon, Eva Šibalić i David Šijanović u pratnji knjižničarke Darije Benaković. Sudjelovanjem u ovom kvizu učenici su imali priliku proširiti svoje znanje o našem zavičaju, njegovoj povijesti, kulturi, znanosti i znamenitim osobama.

Pobjednici ovogodišnjega kviza je ekipa OŠ S. Glavaševića. Naša je ekipa ostvarila 4. mjesto, a za svoj trud i znanje zaslužili su pohvalu.

/*** Collapse the mobile menu - WPress Doctor ****/ Skip to content