Osnovna škola Mitnica

« Srpanj 2022 »

Ispis statistike od 2. 2. 2011.

PREDUPIS DJECE U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

ZA ŠKOLSKU GODINU 2022./23.

OBAVIJEST RODITELJIMA

Pozivamo roditelje koji imaju djecu doraslu za upis u 1. razred osnovne škole u šk. god. 2022./2023., a žive na upisnom području Osnovne škole Mitnica, Vukovar da prijave djecu.

Školski obveznici za šk. god. 2022./23. su sva djeca koja su rođena u razdoblju od 1. travnja 2015. do 31. ožujka 2016., tj. koja do 1. travnja 2022. imaju navršenih šest godina.

Iznimno, za dijete koje će do kraja tekuće godine navršiti šest godina, a nije školski obveznik, roditelj može najkasnije do 31. ožujka tekuće godine podnijeti zahtjev za uvrštavanje djeteta u popis školskih obveznika za prijevremeni upis.

Zahtjev za prijevremeni upis djeteta u prvi razred osnovne škole roditelji podnose Vukovarsko-srijemskoj županiji na obrascu koji se nalazi na web stranici Vukovarsko-srijemska županija / Dokumenti i publikacije / Upravni odjeli / Upravni odjel za obrazovanje i društvene djelatnosti, (obrazac se može dobiti i u školi) na adresu: Vukovarsko-srijemska županija, Upravni odjel za obrazovanje i društvene djelatnosti, Glagoljaška 27, 32100 Vinkovci. Za dijete koje je bilo uključeno u predškolski program, osim zahtjeva, dostavlja se i mišljenje stručnog tima predškolske ustanove o psihofizičkom stanju djeteta.

UPISNO PODRUČJE OŠ MITNICA, VUKOVAR: B. Kašića, B. J. Jelačića, Čvorkovac, D. Cesarića, Domobranska, Đakovačka, F. Šovagovića, Fruškogorska, G. Ninskog, H. Gmeinnera, H. nezavisnosti, Iločka, I. B. Mažuranić, J. Kozarca, J. Ivakića, Lovaska, M. J. Zagorke, A. G. Matoša, M. Krleže, Najpar bašće, Sinjske alke, Vučedol, Našička, Osječka, Petri skela, Petrovaradinska, Prosina, Ratarska, Samoborska, Sotinska, Splitska, Sv. L. Mandića, Šarengradska, Šibenska, Široki put, T. Ujevića, Trg žrtava Ovčare, Varaždinska, Vatikanska, Velika skela, Zagrebačka, ulice u naselju Sotin, Jakobovac, Ovčara.

OŠ MITNICA PREDPRIJAVE PROVODI PUTEM ELEKTRONIČKE POŠTE

U RAZDOBLJU OD 7. DO 11. VELJAČE 2022.

Kako bi prijavili dijete roditelji trebaju sljedeće:

- na mail adresu škole strucna.sluzba.mitnica@gmail.com poslati popunjen obrazac Upitnik za roditelje pri predupisu OŠ Mitnica (u prilogu)

- također je potrebno na mail adresu školske medicine skolskavu@zzjz-vsz.hr poslati:

1. Upitnik s anamnestičkim podatcima koji ispunjava roditelj (Obrazac 1-Upitnik za roditelje) i Perinatalni obrazac (oba u prilogu)

2. Preslike cjepne iskaznice ili ispis cijepljenja iz pedijatrijskog kartona

3. Popis dodatne dokumentacije ukoliko postoji (povijest bolesti u slučaju kroničnog oboljenja, nalazi logopeda i/ili psihologa, Rješenje o tjelesnom oštećenju, možebitno mišljenje predškolske ustanove o razvojnim aspektima djeteta ovisno o kronološkoj dobi)

Obrasci kao i ostale informacije o upisima također su dostupni na web stranici Zavoda za javno zdravstvo na linku Upisi u prvi razred osnovne škole 2022/2023 (zzjz-vsz.hr)

Nakon uspješne prijave, obavijestit ćemo Vas o terminima pregleda putem e-maila.

Za eventualne upite ili nejasnoće možete nazvati na telefon škole 410-501, pedagog – lokal 3 ili psiholog – lokal 6.