3. Vukovarski kros - Hrvatskoj na ponos
Autor: Darija Benaković, 17. 5. 2018.

Lions klub Vukovar povodom mjeseca sporta organizirao je, 12. svibnja 2018. u Park šumi Adica, 3. Vukovarski kros – Hrvatskoj na ponos, pod sloganom „Trčim i pomažem".

U natjecanju su sudjelovali i učenici OŠ Mitnica i postigli izvrsne rezultate.

U kategoriji djevojčica 7./8. razreda - sva tri mjesta na pobjedničkom postolju pripala su našim učenicama. Katarina Leko, 8. a, bila je najbrža i zauzela prvo mjesto, drugo je mjesto osvojila Nina Marošević iz 7. a, a treća je bila Marta Hutinec, 8. a.

U kategoriji dječaka 7./8. razreda naš Karlo Cvitković, 8. a, zauzeo je 2. mjesto, Leo Seifert, 8. a, je bio četvrti, a Renato Jurić, 7. a, i Nikola Đurčinović, 8. a, na cilj su stigali peti.

U kategoriji učenica 5./6. razreda Helena Bendra, 6. a, bila je peta, a Marina Šarčević zauzela je 7. mjesto.

U kategoriji učenika 5./6. razreda Petar Sauka, 5. a, osvojio je brončanu medalju, Luka Marošičević, 5. b, zauzeo je 4. mjesto, Mario Đurčinović, 5. b, bio je peti, Hrvoje Sovar, 6. b, bio je šesti, Gabriel Kršić, 5. a, na cilj je stigao sedmi, a u natjecanju je sudjelovao i Šimun Sauka, 6. b.

U kategoriji učenika 1./2. razreda sudjelovali su: Abel Jokić, 2. b koji je osvojio brončanu medalju, te Antonio Mudri, 2. a.

U kategoriji učenica 1./2. razreda Lucija Josić iz 2. a osvojila je 3. mjesto, a natjecala se još i Žana Sablić iz 2. b.

U kategoriji učenica 3./4. razreda Ema Tomić iz 4. b osvojila je zlatno odličje, a broncu je osvojila Anamarija Kršić iz 3. a. Ana Marija Josić, 4. a, je na cilj stigla četvrta, Dorotea Kršić, 3. a, je bila 6., dok je Ema Skoko, 3. a, zauzela 7. mjesto.

U posebnoj konkurenciji trčala je učenica Dunja Rajh i zauzela 2. mjesto.

Čestitamo svim sudionicima, jako smo ponosni na njihove rezultate.