preskoči na sadržaj

Osnovna škola Mitnica

Login

       

       

           

 

 

Kalendar
« Kolovoz 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 2. 2011.

Ukupno: 1017120
Ovaj mjesec: 438
Ovaj tjedan: 81
Arhiva dokumenata
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Uspjesi na školskim natjecanjima
Autor: Darija Benaković, 2. 3. 2022.

Završena su ovogodišnja školska natjecanja.


I ove se godine veliki broj učenika okušao na natjecanjima školske razine i iz većine predmeta ćemo imati učenike i na županijskoj razini natjecanja. Evo koji su učenici ostvarili bodove za županijsku razinu:

Natjecanje mladih tehničara / kategorija Graditeljstvo – Iva Kuprešak, 6. a – mentor Toni Hutz, prof. fizike i politehnike

Natjecanje iz fizike – Toni Čulig, 8. a – mentor Toni Hutz, prof.

LIK – Tena Barta, 7. b, Klara Čerina, 7. a, Mia Hatwagner, 8. a – mentorica Lucija Marić, prof. likovne kulture

Natjecanje iz kemije – Laura Kerek, 7. a, Luka Vitek, 7. a, Ivan Šuvak, 8. a – mentorica Antonija Boras, prof. biologije i kemije

Natjecanje iz engleskoga jezika – Lucija Duspara, 8. b, Marijan Dvojković, 8. a, Zvonimir Francuzević, 8. a, Franka Jukić, 8. a, Franka Milas, 8. a – mentorica Martina Salamon, prof. engleskog i njemačkog jezika

Smotra biosigurnosti – biozaštite – Dorotea Kršić, Luka Vitek, Laura Kerek, 7. a – mentorica Danijela Velerajter, prof. biologije i kemije

Natjecanje iz povijesti – Marijan Dvojković, 8. a, Ivan Šuvak, 8. a – mentorica Katarina Kalinić, prof. povijesti

LiDraNo – scenski izraz – David Šijanović, 5. b – mentorica Vera Ištuk, prof. hrvaskoga jezika

Natjecanje iz geografije – Sara Boroš, 5. a, Iva Kuprešak, 6. a, Gabriel Ikić, 6. a, Toni Čulig, 8. a – mentor Damir Vinković, prof. geografije

Natjecanje iz matematike – Šimun Miličević, 5. a, Ante Živaljić, 7. b, Laura Kerek, 7. a – mentorica Edita Lukačević, dipl. ing. matematike, Iva Kuprešak, 6. a, Ivan Šuvak, 8. a – mentorica Nevenka Burić, prof. matematike i informatike

Natjecanje iz biologije – Toni Čulig, 8. a, Doris Rančki, 8. a – mentorica Antonija Boras, prof. biologije i kemije

Natjecanje iz hrvatskoga jezika – Laura Kerek, 7. a, Erin Ferdebar, 7. b – mentorica Vera Ištuk, prof. hrvatskoga jezika

Natjecanje iz njemačkoga jezika – Nika Ivković, 8. b, Ivan Šuvak, 8. a – mentorica Zdravka Marković Boto, prof. njemačkog jezika

Natjecanje iz informatike - Gabriel Ikić, 6. a, Lucija Josić, 6. a, Toni Čulig, 8. a, Luka Cvitković, 8. a, Patrik Hegeduš, 8. a, Dominik Glamočak, 8. a, Ivan Ragač, 8. a, Marijan Dvojković, 8. a, Ivan Kukuljica, 8. a, Ivan Šuvak, 8. a, Egon Tomić, 5. a - mentor Goran Sauka, prof. informatike

Čestitamo svim učenicima i mentorima na uloženom trudu i postignutim rezultatima. Uskoro slijede županijska natjecanja za koja se treba dodatno pripremati. Nadamo se da će se vrijedan rad i strpljenje i na ovoj razini donijeti uspjeh.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju