preskoči na sadržaj

Osnovna škola Mitnica

Login

       

       

           

 

 

Priloženi dokumenti:
Jelovnik, travanj 2021..pdf

Kalendar
« Travanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Brojač posjeta
Ispis statistike od 2. 2. 2011.

Ukupno: 977379
Ovaj mjesec: 821
Ovaj tjedan: 256
Danas: 43
Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400
Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Završena županijska natjecanja
Autor: Darija Benaković, 1. 4. 2021.

Učenici naše škole sudjelovali su na brojnim natjecanjima i ostvarili vrlo dobre rezultate. 


Pohvaljujemo sve za veliki trud koji su uložili u pripremu i čestitamo na ostvarenim rezultatima. Posebno zahvaljujemo našim učiteljima, mentorima koji su svoje znanje i vrijeme nesebično podijelili s učenicima.

Slijedi pregled rezultata:

Informatika

Jakov Jolić, 8. b – 2. mjesto, Laura Kerek, 6. a – 5. mjesto, Luka Marošičević, 8. b – 6. mjesto,

Klara Mikloš, 6. b – 8. mjesto, Gabriel Kršić, 8. a – 8. mjesto, Mario Đurčinović, 8. b – 12. mjesto, Petar Sauka, 8. a – 13. mjesto, Petar Vuk, 8. b – 14. mjesto, Matej Ilišević, 8. b – 15. mjesto - mentor Goran Sauka

Biologija

Ivan Šuvak, 7. a – 5. mjesto, Toni Čulig, 7. a – 6. mjesto – mentorica Antonija Boras, prof. biologije i kemije

Kemija

Ivan Šuvak, 7. a – 4. mjesto - mentorica Antonija Boras

LiDraNo

Radovi predloženi za državnu smotru

Erin Ferdebar, 6. b – literarni rad Ljepota različitosti, mentorica Vera Ištuk

Nika Ivković i Marija Drejić, 7. b – radijska emisija Svako zlo za neko dobro, mentorica Darija Benaković

Hrvatski jezik

Ivan Šuvak, 7. a – 10. mjesto, Nika Ivković, 7. b – 11. mjesto, Noela Peulić, 7. b – 12. mjesto

mentorica Vedrana Žutić

Mia Kedmenec, 8. a – 12. mjesto, Zrinka Kovačić, 8. a – 16. mjesto – mentorica Vera Ištuk

Fizika

Jakov Jolić, 8. b – 6. mjesto – mentor Toni Hutz

Tehnička kultura

Matej Hegeduš, 8. a – 2. mjesto – mentor Toni Hutz

Njemački jezik

Ana Rako, 8. a – 5. mjesto - mentorica Zdravka Marković Boto

Engleski jezik

Mia Kedmenec, 8. a – 13. mjesto, Magdalena Gašparić, 8. b – 28. mjesto – mentorica Martina Prpa

Geografija

Luka Stojanović, 8. b – 4. mjesto, Jakov Jolić, 8. b – 5. mjesto, Mario Đurčinović, 8. b – 5. mjesto, Niko Vinković, 5. a – 6. mjesto, Luka Marošičević, 8. b – 6. mjesto, Luka Bardić, 5. b – 7. mjesto, Antonio Šuvak, 5. a – 7. mjesto, Matej Ilišević, 8. b – 7. mjesto, Toni Čulig, 7. a – 8. mjesto, Leon Soldo, 8. b – 9. mjesto, Luka Cvitković, 7. a – 11. mjesto – mentor Damir Vinković

LIK

Patrik Soldo, 8. b – 1. mjesto, Lucija Glamočak, 8. a – među prvih 10 – mentorica Mia Marušić

Matematika

Luka Cvitković, 7. a – 1. mjesto, Toni Čulig, 7. a – 5. mjesto, Iva Kuprešak, 5. a – 13. mjesto - mentorica Nevenka Burić

Jakov Jolić, 8. b – 3. mjesto, Mia Kedmenec, 8. a – 4. mjesto, Luka Marošičević, 8. b – 4. mjesto, Ante Živaljić, 6. b – 8. mjesto - mentorica Edita Lukačević

Vjeronauk – ekipa: Antonio Šuvak, 5. a, Ivan Šuvak, 7. a, Ante Sekulić, 8. a, Zrinka Kovačić, 8. a – 7. mjesto, mentorica s. Ana Cvitanušić





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju